NIEUWS
PRODUCTEN
HEGEMAN
NETWERK LINK
PARTNERS
INSTALLATIE
TECHNISCHE DIENST
OCCASIONS
CONTACT
B2B
LOEWE

Inschrijven voor de Hegeman Nieuwsbrief
uw email adres:



CONTACT

Onze vestigingen:

ServerAmstelveen
Amsterdamseweg 418 - 420
1181 BT Amstelveen
Tel: 020 641 4019
E-mail:
info-amstelveen@bohegeman.nl


Bussum
Vlietlaan 4a
1404 CA Bussum
Tel: 035 69 33973
E-mail:
info-bussum@bohegeman.nl


Openingstijden:

Amstelveen
MA 13:00 - 18:00
DI - VR 9:00 - 18:00
ZA 9:00 - 17:00
DO koopavond 18:00 - 21:00

Bussum
MA gesloten
DI - VR 9:30 - 18:00
ZA 9:00 - 17:00
VR koopavond 18:00 - 20:00

U kunt rechtstreeks contact opnemen met de juiste persoon.

Management:
Jaap Hegeman:
jaap@bohegeman.nl
Fred Hegeman:
fred@bohegeman.nl

Commercieel team:
Patrick Schouten:
patrick@bohegeman.nl
Frans van Dooren:
frans@bohegeman.nl
Laurens Knapen:
laurens@bohegeman.nl

Installatie team:
Han Lai:
han@bohegeman.nl

Technische dienst
Medeth Kartal:
meded@bohegeman.nl